Hoşgeldiniz. yapabilir yada yeni hesap açabilirsiniz.
Alışveriş sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır.

Hakkımızda

Hakkımızda

Azim Han Ticaret Limited Şirketi 1955 senesinden bu yana süregelen ticari deneyim ve tecrübelerin bir uzantısı olarak Dayanıklı Tüketim Ürünleri Beyaz Eşya ,Mobilya Perakende Mağazacılık ve Turizm Sektöründe Otelcilik ile Manavgat-Side bölgesinde faaliyet göstermektedir.

1994 senesinde Manavgat merkez Kapalı Pazartesi pazaryeri bölgesinde hizmete açılan 1200 m’2 toplam beş katlı alışveriş mağazası ile firma Beyaz Eşya, Züccaciye ve Mobilya perakende satışı yapmaktadır.

DSCN0104DSCN0107DSCN0111

Piyasa talepleri ve Manavgat bölgesindeki gelişmeleri dikkate alan, perakende mağazacılıkta birçok alanda bölgede öncü olmuş Azim Han Ticaret Limited Şirketi 2011 senesinde Ilıca Beldesi Manavgat Antalya karayolu üzerinde hizmete açtığı ilk etapta 5000 m’2 ve devamında 2014 yılında 12000 m2 ye çıkardığı Dört Katlı mağazası ile; Yine 2013 yılında yenilenen 2000 m2 teşhir alanına sahip Çarşı Mağazalarımızla “müşterilerimiz her şeyin en iyisine layıktır” ilkesi doğrultusunda ticari faaliyetlerini sürdürmektedir. Azim Han Ticaret bu mağazasında da yine Beyaz Eşya, Mobilya, Züccaciye ürünleri, dekor ve aksesuar ürünleri ile Perde çeşitleri de sunmaktadır. Azim Han Ticaret Mağazaları bugün Bellona, Vestel, Mondi, Korkmaz, Braun, Fakir, Schafer, Tefal, hattrick Kondüsyon Aletleri, Bianchi, Ufo, Noble Life ve Lucky Art Aksesuarları gibi dünyaca ünlü birçok markanın bayiliği ile bölge halkına hizmet etmekten kıvanç duymaktadır.

DSCN0112DSCN0114magaza3

Azim Han Ticaret Limited Şirketi 1986 Senesinde Kurulan Manavgat Kervan Otel ve 1990 senesinde Kurulan Side Kervan Otel (www.sidekervanhotel.com) ile de Turizm alanında faaliyet göstermektedir.

Bölgesinde kazandığını yine bölgesinde yatırıma dönüştürmeyi ilke edinen Azim Han Ticaret “Müşteri Memnuniyeti Önceliktir” prensibi doğrultusunda Ahilik Geleneği Esasları sayılan akıl, ahlak, bilim, çalışma ve dürüstlük gibi ilkelere dayalı bir ticari anlayış ile faaliyetlerini sürdürmekte ve sosyo-ekonomik durumun ahlakla bütünleşerek gelişmesinde öncülük etmeyi hedeflemektedir..