Hoşgeldiniz. yapabilir yada yeni hesap açabilirsiniz.
Alışveriş sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır.

Kullanım Şartları

Web Sitesi Kullanım Şartları
 
Değerli ziyaretçimiz, e-azimhan a hoş geldiniz.
 
Aşağıdaki "Kullanım Şartları", e-azimhan.com.tr, siz değerli kullanıcılarımıza sağladığı bilgi ve hizmetlerin sunumuna ilişkin hükümleri düzenlemektedir. e-azimhan.com.tr Web sitesine giren yada sitedeki formları dolduran her kullanıcı "Telif Hakkı Bilgisi", "Gizlilik Sözleşmesi" ve "Kullanım Şartları"nda yer alan hükümleri okumuş ve kabul etmiş sayılacaktır.
 
Kullanım Şartları
 
1. e-azimhan.com.tr  web sitesinin virüs ve benzeri amaçlı yazılımlardan arındırılmış olması için mevcut imkanlar dahilinde tedbir alınmış olmakla birlikte, nihai güvenliğin sağlanması için kullanıcı, kendi virüs koruma sistemini tedarik etmek ve gerekli korumayı sağlamakla yükümlüdür. Bu çerçevede kullanıcı, e-azimhan.com.tr web sitesi'ne girmesi nedeniyle, kendi yazılım ve işletim sistemlerinde oluşabilecek tüm hata ve bunların doğrudan yada dolaylı sonuçlarından kendisinin sorumlu olduğunu kabul eder.
 
2. e-azimhan.com.tr web sitesi'nde yer alan her türlü fiyat, bilgi ,resim ,açıklama ve haber (kısaca "bilgi" sadece tanıtım ve bilgi verme amaçlıdır. Kullanıcı hiçbir şekilde web sitesi'nde yer alan "bilgi"lerin hatalı olduğu yada bu bilgilere istinaden zarara uğradığı iddiasında bulunamaz. Kullanıcı, bilgileri referans alarak bir işlem yapmak niyetinde olduğunda, nihai ve güvenilir bilgiyi, e-azimhan.com.tr'den temin etmekle yükümlü olduğunu ve web sitesi'nde yayınlanan bilgilerin güncel olmaması nedeniyle e-azimhan.com.tr'nin herhangi bir sorumluluğu olmadığını kabul eder.
 
3. e-azimhan.com.tr, kendi takdirinde olmak üzere sitenin içeriğini dilediği zaman değiştirme, kullanıcılara sağlanan herhangi bir hizmeti değiştirme ya da sona erdirme hakkını saklı tutar. e-azimhan.com.tr, web sitesi'nin hatasız olması için her türlü tedbiri almış olmakla birlikte, sitede mevcut yada oluşabilecek hatalar ile ilgili herhangi bir garanti verilmemektedir.
 
4. Kullanıcılar ile e-azimhan.com.tr arasında ortaya çıkabilecek ihtilaflarda , e-azimhan.com.tr elektronik kayıtları delil olarak kabul edilecektir.
 
5. Site Türkiye kanunlarına göre kurulmuş ve işletilmektedir. Site hakkındaki ihtilafların çözümünde Türkiye kanunları uygulanacaktır ve Türk mahkemeleri yetkili olacaktır.
 
6. e-azimhan.com.tr web sitesi, "kullanım şartları"nın herhangi bir maddesini, bildirimde bulunmaksızın değiştirme , yenileme veya iptal hakkına sahiptir. Değiştirilen, yenilenen yada yürürlükten kaldırılan her hüküm, yayın tarihinde tüm kullanıcılar bakımından hüküm ifade edecektir. Bu siteyi kullanarak bu "Kullanım Şartları"nda yapılacak her türlü düzenleme ve değişikliği kabul etmiş sayılıyorsunuz. Bu metinde yer alan yasal sorumlulukları kabul etmediğinizi belirtiyorsanız, bu Web Sitesini kullanmayınız.